Survivor 2020’de Şampiyon Kim Olur?

4 ay önce BlogHerif
Bu yazıyı 4 dakikada okuyabilirsiniz
survivor 2020'de şampiyon kim olur
Sosyal Medyada Paylaş !

Koronavirüs salgınından ötürü her şeyin etkilendiği gibi televizyon ekranları da etkilendi. Dizilerde ve programlarda koronavirüs salgının önüne geçebilmek için yeni bölümler çekilmedi. Ancak bu zaman zarfında Survivor 2020 Dominik Cumhuriyetinde çekildiğinden dolayı bu durum Acun Medyayı etkilemedi. TV8 ekranlarında haftanın yedi günü boyuncu Survivor 2020 yayınlandı ve yayınlanmaya devam ediyor. İzleyicilerin heyecanla takip ettiği Survivor 2020 yarışmasında sizler için Survivor 2020’de şampiyon kim olur? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Survivor 2020’de Şampiyon Kim Olur?

Yunus Emre Özden

Yunus Emre Özden Survivor’a fazlasıyla renk kattı. Ancak yarışmacılarla yaşadığı tartışmalar onu zaman zaman etkileyebiliyor ve bu da performansına yansıyor. Performans durumunda gitgeller yaşayan Yunus Emre Survivor 2020’de son 8’e kaldı. Ancak son 4 yani çeyrek finale kalması hem sms bakımından hemde performans bakımından zor gözükmektedir.

Elif Yıldırım Gören

Atlet olan Elif yarışmanın başından şu zamana kadar her zaman parkurun en hızlılarındandı. Kaybettiği yarışların hiçbirini hızdan dolayı değil, atışlardan dolayı kaybetti. Elif’in atışlarda gelişim kaydedemediği gözlemledik. Ancak Elif hızıyla ve hayran kitlesiyle son 4’e ismini yazdırması sürpriz olmayacaktır.

Berkan Karabulut

Performans anlamında yarışmaya katıldığı günden bugüne kadar kendine katarak devam etti. Gerçekten güzel yarışlar çıkartan Berkan Survivor 2020’de şampiyonluğun güçlü adaylarından. Şampiyon olamasa bile finali göreceğini düşünüyoruz.

Sercan Yıldırım

Survivor 2020’de inişli çıkışlı dönemler geçiren Sercan Yıldırım, Ersin ve Mert’in elenmesinden sonra takımda kaptanlığı üstlendi ve elini fazlasıyla taşın altına koydu. Son zamanlarda da performansında muhteşem bir yükselişe imza atan Sercan Yıldırım Survivor 2020’de zirvede olabilecek adaylardan olacağı gözüküyor.

Barış Murat Yağcı

Hem performans bakımından hemde hayran kitlesi olarak Survivor 2020 başından beri zirvedeydi. Yaşadığı sakatlıktan ötürü bu aralar takımına fayda sağlayamasa da sakatlıktan sonra Barış’ın yine zirvede olacağını ve şampiyonluğun güçlü adayı olduğunu göreceğiz.

Cemal Can Canseven

Survivor 2020‘nin en sempatik yarışmacılarından olan Cemal Can önceden fazla tanınan biri olmamasına rağmen kendine muhteşem bir kitle yarattı. Bunun en büyük sebeplerinden biriside hiçbir zaman polemiğe girmemesi ve çizgisini hiç bozmamasıdır. Cemal Can’da Survivor 2020’de başarılı olacak ve en kötü son 4’de görüleceğini düşünüyoruz.

Nisa Bölükbaşı

Nisa iyi bir performansa sahip olmasına rağmen zaman zaman psikolojik olarak yıpranmasından ötürü takımına bazı zamanlarda fayda sağlayamadı. Ancak yarıştığı zaman gerçekten rakiplerini zorlayan Nisa, Survivor 2020’yi biraz daha ciddiye alırsa başarılı olacaktır. Ancak son 8 yarışmacıdan sonra Nisa’nın zorlanacağını ve ilk 4’de olamayacağını düşünmekteyiz.

Evrim Keklik

Survivor 2020’nin ilk zamanlarında bu performansı kimsenin hayalinde bile yoktu. Evrim Survivor’ın son zamanlarında öyle bir gaza bastı ki çıktığı oyunları neredeyse hepsini kazanır hale geldi. Evrim bu performansıyla devam ederse son 4’de görmememiz için hiçbir neden yok.

Yasin Obuz

Survivor’da en renkli karakterlerden biri olan Yasin zaman zaman inişli çıkışlı performans grafiği sergiledi. Ancak Yasin’in çabuk sinirlenmesi ve yarışmacılarla tartışması ekran karşısındakiler için iyi bir imaj oluşturmuyor. Bu sebepten ötürü Yasin’in bundan sonraki süreçte başarılı olabilmesi için çok dikkatli olması gerekir.

Ardahan Uzkanbaş

Survivor 2020‘de Ardahan’da gerçekten renk katan yarışmacılardandı. Ancak performans anlamında en üst seviyesini hiç göremedik. Bu sebepten Ardahan’ın da bu süreçten sonra tüm kozlarını oynaması ve her şeyini vermesi gerekmektedir.

Anasayfamıza erişmek için tıklayınız.

Benzer Yazılar
Egzama Nedir
Egzama Nedir? Egzama nedir, sebebi nedir, tedavisi nasıl ...
BlogHerif
4 ay önce
twitter hesabı silme
Twitter sosyal medya hizmet, hem dünyaca hem ...
BlogHerif
4 ay önce
Uzun vadeli yatırımlarda hiçbir zaman yatırımcısını üzmeyen ...
BlogHerif
4 ay önce
En iyi oyun bilgisayarları ve mükemmel oyuncu ...
BlogHerif
4 ay önce