PUBG’e Yeni Başlayanlar Nelere Dikkat Etmeli?

2 hafta önce Oyun
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
Sosyal Medyada Paylaş !

Çıkış yaptığı tarihten bu zamana gerek mobilde gerek ise bilgisayarda birçok oyuncunun başından ayrılamadığı bir oyun haline gelen PUBG için yeni başlayanlara bazı önerilerde bulunacağımız bir yazı hazırladık.

Takımınızı Kurun

Öncelikle birlikte hareket edebileceğiniz ve anlaştığınız arkadaşlarınızla birlikte takım kurarak, ekip halinde oyunlara katılın. Grup halinde gezmek PUBG‘de rakiplerinize büyük risk oluşturacaktır. Aynı zamanda PUBG oynarken rakibiniz tarafından vurulup, bayıltıldığınız zaman eğer yanınızda takım arkadaşınız var ise sizi canınız tükenmeden kurtaracak ve oyuna devam edebileceksiniz ama tek başınıza olduğunuzda size kimse yardım edemeyeceği için oyun sizin için son bulmuş olacak. Yani sağlam bir ekip ile PUBG’de başarı elde edebilirsiniz.

Yardımlaşın ve Sürekli Konuşun

Takım arkadaşlarınızla eksik olan ekipmanlarınız konusunda destek isteyebilir, eğer onlarda eksik varsa onlara yardım edebilirsiniz. Bu size daha sağlam bir takım sağlayacaktır. Örneğin; AWM silahına sahip bir takım arkadaşınız var ama dürbünü yoksa 6X, 8X dürbünlerinizi ona verirseniz AWM ile düşmanlarınıza büyük tehdit oluşturacaktır.

Oyun Ayarlarını Düzenleyin

PUBG’e ilk defa başlıyorsanız ilk olarak yapmanız gereken ayarlarınızı kendinize göre düzenlemektedir. PUBG Mobile oynayan arkadaşlar için ekranda birçok tuş vardır ve bunların yerleri size en uygun şekilde ayarlanmalıdır.

Sessiz Olmayı Öğrenin ve Düşmanlarınızın Ayak İzlerini Dinleyin

PUBG oyununda rakibiniz size yaklaştığında onun ayak izleri haritada yerini belli etmektedir. Öncelikle rakibinizin ayak sesini duyduğunuzda kendinizi

Benzer Yazılar
Mount & Blade 2: Bannerlord Hileleri
Türk yapımcılar tarafından yapılan Mount & Blade ...
Oyun
7 gün önce
pubg evo alani otorite modu
PUBG oyuncuları için Evo Alanı: Pubg Otorite ...
Oyun
1 hafta önce
Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. ...
Oyun
1 hafta önce
Video oyun ve internet bağımlılığı, henüz Amerikan ...
Oyun
6 ay önce