Korona Virüs Sebebiyle Evde Oynanacak Mobil Oyunlar

4 ay önce Mobil
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
Sosyal Medyada Paylaş !

Korona virüs sebebiyle Türkiye olarak yaklaşık 3 ay gibi süredir normal yaşantımıza devam edememekteyiz. Blog Herif ailesi olarak sizler için evde olduğunuz zamanlarda telefonlarınızdan oynayabileceğiniz mobil oyunları paylaşmak istedik.

PUBG Mobile 

Listemizin birinci sırasında PUBG Mobile’a yer verdik. PUBG Mobile çıktığı günden itibaren milyonlarca oyunseverin vazgeçemediği oyun olmuştur. Yeni güncellemeleriyle farklı modlar eklenmiş olan PUBG Mobile kendini oyunseverlere hayran bırakmaya devam ediyor. Bizim favorimiz Ölüm Yarışı modu. 🙂

Call of Duty Mobile

İkinci sırada COD Mobile’a yer verdik. PUBG gibi bu oyununda bağımlısı çok fazla. Bir çok modu olan COD Mobile grafikleriyle muhteşem bir oyun heyecanı yaratmaktadır. Arkadaşlarınızla buluşamıyor olabilirsiniz ama COD Mobile oynayabilirsiniz. Çok keyifli olacağına eminim.

Futbol Severler İçin Fifa Mobile veya eFootball PES 2020

Futbol oyunlarından vazgeçemeyenler insanlar için oynayacakları, futbol oyunlarında zirve olan Fifa ve PES oyununu paylaştık. İki oyunda muhteşem grafiklere ve gerçekçiliğe sahip. Ancak sizlerinde bildiği gibi insanlar kendi aralarında “Fifacı” ve “Pesci” olarak ayrılır. Sizde hangisini daha çok seviyor, hangisini daha çok beğeniyorsanız onu tercih edebilirsiniz.

Asphalt 9

Araba yarışı severler için favori araba yarışı oyunumuz Asphalt 9’u sizler için inceledik. 10+ Milyon indirmeye sahip bu oyun grafikleriyle gerçeklikte zirveyi yaşatıyor. Aynı zamanda farklı oyun modlarıyla beraber zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Benzer Yazılar
mobil uygulama ile para kazanma
Mobil Uygulama Yazarak Nasıl Para Kazanılır? Yazılım alanında ...
Mobil
4 ay önce
Youtube Para Kazanma Taktikleri
Bu yazımızda sizler için Youtube'dan nasıl para ...
Mobil
4 ay önce
Instagram sayfası büyütme taktikleri
Bu yazımızda sizlere İnstagram hesabı nasıl büyür? ...
Mobil
4 ay önce
iOS 13.5 Jailbreak Çıktı! Jailbreak ekibi unc0ver tarafından ...
Mobil
4 ay önce