İnstagram Hesabı Nasıl Büyür? Takipçi Nasıl Kazanılır?

4 ay önce Mobil
Bu yazıyı 3 dakikada okuyabilirsiniz
Instagram sayfası büyütme taktikleri
Sosyal Medyada Paylaş !

Bu yazımızda sizlere İnstagram hesabı nasıl büyür? İnstagram’da Takipçi kazanma ve takipçiyi etkileme yollarını anlatacağız. Sıfırdan bir instagram sayfası açıp, iyi yerlere getirmek gerçekten zor ve sabır isteyen bir durumdur. Ancak imkansız değildir. Sizlerde instagram sayfalarınıza takipçileri etkileyerek, çekmek istiyor ve takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız yazımızı mutlaka okuyun. İnstagram hesabı nasıl büyür diyenler için..

İnstagram Hesabı Nasıl Büyür – İşte Cevabı

Stratejinizi İyi Belirleyin

Öncelikle açmak istediğiniz ve büyütmek istediğiniz İnstagram sayfasıyla ilgili sayfayı açmadan önce kendinize hangi tarzda bir sayfa açmalıyım? sorusunu kendinize sorun. Nelerle ilgilenmeyi seversiniz ya da neleri takip etmeyi seversiniz. Örneğin; bir erkek tuttuğu takımın fan sayfasını açabilir. Tutmul olduğu takım ile ilgili haberleri ve resimleri paylaşabilir ve bu durumdan kolay kolay sıkılmaz üzerine düştüğünde İnstagram sayfası iyi yerlere gelecektir. Ancak bir erkekten makyaj videolarıyla ilgili bir sayfa açmasını beklersek sayfa muhtemelen iki gün sonra sahipsiz kalacak ve çürüyüp gidecektir. Sizlerde İnstagram’da büyük bir sayfa yaratmak istiyorsanız stratejinizi iyi belirlemelisiniz.

Rakiplerinizi Tanıyın ve Kendinize Örnek Alın

Açmış yada açacak olduğunuz İnstagram sayfasıyla ilgili olarak alanınızda büyük sayfaları inceleyin. Neler yapıyorlar, nelere dikkat ediyorlar. Başarılı sayfaların her zaman izlediği yolları kendinize uygulayabilirsiniz.

İçerik Kalitesine Dikkat Edin

İnstagram sayfanızda paylaşmış olduğunuz içerikleri kendiniz hazırlayın, yani özgün olun. Bu sizi her zaman rakiplerinizden önde tutacaktır. Sayfanıza özel bir şablon hazırlayın ve hazırlatın. Paylaşmış olduğunuz her gönderide şablonunuz kullanılsın ve sayfanıza dışarıdan bakıldığında etkileyici olsun. Aşağıda örnek bir sayfa paylaşıyorum. Dikkat edin kendi şablonunu oluşturmuş ve instagram sayfasını görenler için etkileyici bir şekilde düzenli gözükmektedir.

İnstagramda nasıl takipçi kazanırım?

Takipçi Satın Almayın

Kesinlikle İnstagram takipçisi satın almayın. Çünkü sayfanızı zorla takip ettirilmiş bir kişi sayfanızı gördüğü an da takibi bırakacaktır. Sayfa büyütmek için İnstagram takipçi satın almak doğru bir yöntem değildir. Örneğin; 10 bin takipçi satın aldınız diyelim. Bunların %50’sinden fazlası takibi bırakacaktır. Bu sebepten ötürü paranız çöpe gitmiş olur, tavsiye etmiyoruz.

Hikaye Paylaşımına Önem Verin

Gönderi paylaşımı kadar hikaye paylaşımı da fazlasıyla önemlidir. Paylaştığınız gönderilerin hepsi takipçilerinize ulaşmamış olabilir. Ancak instagram hikayeleriniz gün içinde bir kez instagramı kontrol eden birisi için bile erişilebilir olacaktır. Mutlaka paylaştığınız her gönderinizi hikayenizde de paylaşın yada ayrı bir hikaye hazırlayın.

Blog Herif anasayfasına gitmek için tıklayın.

İnstagramda yeni sayfanızı şimdi açmak için tıklayın.

Benzer Yazılar
mobil uygulama ile para kazanma
Mobil Uygulama Yazarak Nasıl Para Kazanılır? Yazılım alanında ...
Mobil
4 ay önce
Youtube Para Kazanma Taktikleri
Bu yazımızda sizler için Youtube'dan nasıl para ...
Mobil
4 ay önce
iOS 13.5 Jailbreak Çıktı! Jailbreak ekibi unc0ver tarafından ...
Mobil
4 ay önce
Apple tarafından birkaç ay önce duyurulan ve ...
Mobil
4 ay önce