Epic Games Ücretsiz Oyun Vermeye Devam Ediyor

1 hafta önce Oyun
Bu yazıyı 1 dakikada okuyabilirsiniz
Sosyal Medyada Paylaş !

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Son iki hafta içerisinde GTA V, Civilization VI ücretsiz olarak oyunseverlere sunan Epic Games şimdi de Borderlands: The Handsome Collections oyun paketini ücretsiz hale getirdi.

GTA V oyununu bedava oyunseverlerle buluşturan Epic Games büyük bir ses getirmiş. Her hafta yüksek ücretlerdeki oyunları platform üzerinden bedava olarak dağıtmakta ve milyonlarca oyunseveri mutlu etmektedir.

Borderlands: The Handsome Collection Ücretsiz Oldu

Steam üzerinde 480 TL’lik bir fiyatı olan Borderlands: The Handsome Collection Epic Games platformunda bir hafta süreyle ücretsiz hale getirildi.
Belirtilen oyun Epic Games platformu üzerinden kolayca indirip, sisteminize yüklenebilecek. Paket 28 Mayıs Perşembe saat 18.00’den, 4 Haziran Perşambe 18.00’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Daha sonrasında eski fiyatına geri dönecektir. Oyun kütüphanesini geliştirmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat 🙂

Oyunu ücretsiz olarak alabilmek için Epic Games üzerinde hesabınızı açmalı ve iki faktörlü doğrulama sistemini başlatmalısınız. Bunun ardından mağaza kısmında giderek Borderlands: The Handsome Collection paketini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyunu ücretsiz almak için tıklayınız.

Benzer Yazılar
Mount & Blade 2: Bannerlord Hileleri
Türk yapımcılar tarafından yapılan Mount & Blade ...
Oyun
7 gün önce
pubg evo alani otorite modu
PUBG oyuncuları için Evo Alanı: Pubg Otorite ...
Oyun
1 hafta önce
Çıkış yaptığı tarihten bu zamana gerek mobilde ...
Oyun
2 hafta önce
Video oyun ve internet bağımlılığı, henüz Amerikan ...
Oyun
6 ay önce